Amerika Vize Merkezi İle Başvurunuzu Gerçekleştirin !

Vize başvurularındaki red sebeplerinin sıklıkla form kaynaklı olduğu dikkatimizi çekmektedir. Merkezimiz , vize başvurularınızı eksiksiz ve hatasız olarak gerçekleştirmektedir.

0 212 909 30 70 numarasından veya www.amerikavizemerkezi.com ile iletişime hemen şimdi geçebilirsiniz. Aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulacağınızın garantisini veriyoruz.

Banka Hesaplarınızda Ki Bakiye Yüksek Olmalı

Ne kadar nakit kullanılabilir paranız var ise bunu ispatlamalısınız. Bütün paranız tek bir hesapta ve tek bir bankada olmalıdır. Örneğin bir bankada 3 Milyar, diğerinde 4 milyar diğerinde 5 milyar TL gösterip, benim 12 Milyar liram var diyemezsiniz. Bu paralarınızın tüm bunlarnı toplayıp tek hesapta göstermeniz gerekir. Ayrıca, göstereceğiniz hesabınız uzun zamandır işleyen ve giriş-çıkış durumunda hareketler olan bir hesap olmalıdır. Örneğin, vize başvurunuza bir kaç hafta kala bankaya birden bire para yatırmış olmanız, bu parayı birilerinden borç aldığınızı gösterir.

Gidiş sebebiniz amacınız ile ilişkili olmalıdır

Örneğin 2 senelik bir yüksekokulun, seramik bölümünden mezun iseniz ve yurtdışında İngilizce öğrenmek istiyor iseniz, niçin İngilizce öğrenmek dilediğiniz konusunda mantıklı nedenleriniz olmalı. (İngilizce çok popüler bir dil, günümüzde herkesin bilmesi icap eder) gibi açıklamalar yetersizdir. Nedenleriniz mantıklı ve kabul edilebilir olmalıdır.
Mezuniyet tarihinizle vize başvurunuz içinde ne iş yapmış olduğunızı ispatlamanız icap eder
eğer, okuldan yeni mezun olduysanız sorun yok, sadece bir kaç sene önce mezun olduysanız ve halen işsizseniz, bunu açıklamanız gerekir.

Konuşurken inandırıcı ve sakin olun

Vize amiri size sorularını, bir kaç kere ve her defasında farklı şekillerle soracaktır ve yalan söyleyip söylemediğinizi ortaya çıkarmaya çalışacaktır. Bundan dolayı cevaplarınızı sakin bir halde vermelisiniz. Cevaplarınız mantıklı ve kabul edilebilir olmalıdır. Vize görevlisi sizi sinirlendirebilecek soruları yöneltebilir. Size yöneltilen sorular ne kadar sinir bozucu yada mantıksız olursa olsun, sakince yanıt verin.