amerika vize ücreti 2015

Amerika Vizesi Başvurusu yapabilmek ve amerika vizesi ücreti 2016 için (Optik Okuyuculu Vize – MRV) başvuru sahiplerinin büyük bir kısmının başvuru ücretini ödemeleri gerekmektedir. Bu sadece bir başvuru ücreti olduğundan, vize alamamanız durumunda para iadesi yapılmamaktadır. Amerika Vizesi Başvuruları aşağıda belirtilen ücret tarifesine göre yapılmaktadır.

Amerika Vizesi Ücretleri 2015

Amerika Vizesi Türleri Başvuru Ücreti
Amerika Vizesi Başvuruları ve amerika vize ücreti 2015 (B1/B2, C/D, F1/F2, M1/M2, I, J1/J2), Turizm ve iş amaçlı ziyaretçiler, transit yolcular, mürettebat, öğrenciler, basın mensupları, değişim programı kapsamındaki ziyaretçiler $160
Göçmen Olmayan ve I-797 “Notice of Action” başlıklı çalışma onayı ile yapılan başvurular (H, L, O, P, Q, R) $190
E Vizeleri, Ticari/Yatırımcı Amerika Vizesi ücreti $270
Nişanlılık Amerika Vizesi Ücreti (K) $240

Başvuru yapacağınız vize türüne göre ödemeniz gereken vize başvuru ücretini yatırmanız çok önemlidir. Vize türleri hakkında daha fazla bilgiye www.usvisa-info.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir randevu alabilmek için www.usvisa-info.com adresinden ödeme yapmanız gerekmektedir. Başvuru ücretini nakit olarak yatırmak isterseniz yukarıda belirtilen siteden vize başvuru ücreti makbuzunu basmanız gerekmektedir. Bu makbuz ile (Beş) iş günü içersinde herhangi bir Akbank şubesine giderek  başvuru ücretini yatırınız. 1 (Bir) iş günü sonra randevunuzu ilgili websitesinden ya da Çağrı Merkezini arayarak alabilirsiniz.

Amerika Vizesi ücreti hakkında ayrıntı ve başvuru içim http://www.amerikavizemerkezi.com adresinden yada 0 212 9093070 nolu telefonları arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.